#samomladost

NK MLADOST ŽDRALOVI

Danas s početkom od 18:30h u sklopu pripremnog ciklusa u Medulinu odigrali smo prijateljsku utakmicu protiv NK Pazinka. Trener Lovrić odlučio se za kombinirane sastave te je priliku dao svim igračima.

1. poluvrijeme: Srbljanović, Žabec, Abramović, Behram, Herceg, Mlinarić, Čovo, Vrbanić, Brezina, Guja, Theodosiou

2. poluvrijeme: Marinković, Džijan, Vicić, Hudeček, Grgić, Buzuk, Skukan, Kunštek, Crnčić, Đuričić

Pogocima Marka Guje u u 13′ minuti te Seida Behrama u 35′ upisali smo novu pobjedu. Za goste na 2:1 u 64′ minuti pogodak je postigao Maružin.

Trener Lovrić zadovoljan je prikazanim:
Obzirom na teške treninge zadovoljan sam prikazanim. Realan rezultat je trebao biti i veći obzirom na propuštene prilike. Svi igrači su pokazali odličnu energiju.