#samomladost

NK MLADOST ŽDRALOVI

Prvu pripremnu utakmicu igrali smo protiv bivšeg prvoligaša koji se ponovo želi vratiti u hrvatski elitni nogometni razred. Odigrali smo više nego dobru utakmicu koju smo usprkos dojmljivoj igri ipak izgubili rezultatom 1:0. Varaždin je do tog pobjedonosnog pogotka došao u 9. minuti utakmice i to nakon ubačaja iz kornera i udarca glavom domaćeg napadača Havojića.

Trener Danijel Lovrić na igralište s umjetnom travom varaždinskog stadiona izveo je početni sastav: Srbljanović, Čovo, Abramović, Herceg, Mlinarić, Jakšić, Brezina, Behram, Žabec, Guja, Theodosiou, dok su u nastavku u igru ušli: Matasović, Hudaček, Kunštek, Vicić, Grgić, Vujašković, Skukan, Buzuk, S. Mamić, Crnčić, Đuričić. Što bolesni, a što povrijeđeni, ovom prilikom izostali su: Džijan, Baraban i Ivetić.

Trener Lovrić zadovoljan je prvom pripremnom utakmicom:
Da, zadovoljan sam. Odigrali smo borbenu utakmicu koja je obostrano bila bogata trkom. Ostvarili smo ono po što smo došli u Varaždin. Vidjeli smo nove igrače, dobro smo se suprotstavili kvalitetnoj momčadi Varaždina i pored toga imali smo nekoliko dobrih prilika tako da možemo žaliti što utakmica nije završila neriješeno. Međutim, ni nama, a ni Varaždinu, danas rezultat nije bio u prvom planu.”